Hakkımızda

www.vaillanturunleri.com

bir Denge Mühendislik İştirakidir.


Denge Mühendislik Ltd Şti 1997 yılında kurulmuştur.Bireysel müşterilere ısıtma ve soğutma sistemleri kurmaya yönelik hizmet vermiştir.2005 yılından itibaren sırasıyla İstanbulTekirdağ ve Kırklareli illerinde ısıtma soğutma ve tesisat malzemeleri  toptan satış ağını oluşturmuştur. 2008 yılından itibaren mekanik taahhüt bölümünü yapılandırarak günümüze kadar bir çok tanınmış projede tasarım ve taahhüt yapmaya devam etmektedir. 2014 yılında inşaat yapı işleri birimini kurmuştur. Halen tüm birimler aktif olarak çalışmaktadır. 

 

Denge Vaillant Bayii :

 

Adres : İstanbul cd No :109 Kat 1 Esenler İstanbul

İşkonusu : Vaillant bayileri arasında 2014 yılı dahil olmak üzere yedi kez Türkiye Vaillant Kalite Birincisi olmaya hak kazanmışıtr. Müşteri memnuniyeti %92,8 mertebelerindedir. Aynı zamanda endüstride, imalatta sanayi doğalgazı kullanan işletmelerin gaz tesisatlarının yapımı ve buna ek olarak, bireysel ısıtma , soğutma kalorifer ve doğalgaz sistemlerinin hem projelendirmesini hemde taaahütünü gerçekleştirmektedir.

 

Denge Mekanik Tesisat Grubu :

 

Adres : İstanbul cd No :109 Kat 2 Esenler İstanbul

İşkonusu : Toplu konut, AVM ler, Rezidans, Okul, Kamu Binaları vb. yapıların ihtiyacı olan havalandırma, ısıtma, soğutma, yangın, sıhhı tesisat gibi tüm mekanik tesisatın proje ve taahhütünü anahtar teslim gerçekleştirmektedir.

 

Denge Isı Satış Şirketi (İstanbul) :

 

Adres : İstanbul cd No:113 Kat 1-2 Esenler İstanbul

İşkonusu : Isıtma-soğutma ve tesisat malzemeleri, kombi, klima, kazan, güneş enerjisi sistemleri vb çok çeşitli malzemelerin taahhütçü firmalara toptan satışını gerçekleştirmektedir. Bu nedenle bir çok ürünü stoklarında hazır bulundurmaktadır.

 

Denge Isı Satış Şirketi (Tekirdağ) :

 

Adres : Şinasi Kurşun Cd No 115 Çorlu Tekirdağ

İşkonusu : Isıtma-soğutma ve tesisat malzemeleri, kombi, klima, kazan, güneş enerjisi sistemleri vb çok çeşitli malzemelerin firmalara toptan satışını gerçekleştirmektedir. Bu nedenle bir çok ürünü stoklarında hazır bulundurmaktadır.

 

Firmamız hakkında detaylı bilgi edinmek isterseniz www.dengemuhendislik.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.