Geri Bildirim Tanıtım

Hakkımızda

www.vaillanturunleri.com

bir Denge Mühendislik İştirakidir.


www.vaillanturunleri.com sitesi Vaillant ana bayisidir. Hem en uygun Vaillant kombi fiyatlarını size sunarken, aynı zamanda montaj standartları vaillant firmasının istediği kalitededir.

1997 yılında Doğalgazla Isıtma Sistemleri ve Klima satış montaj hizmeti ile faaliyetlerine başlayan Denge Mühendislik, günümüzde birçok firmanın ana bayiliğine sahiptir.

2005 yılından itibaren tesisat firmalarına Toptan Malzeme Satışı yapmaya başlamıştr. Bu amaçla İstanbulTekirdağ ve Kırklareli illerinde toptan satış mağazalarını açmıştır.

2008 de Mekanik Taahhüt Bölümünü kurarak Toplu Konutların. Eğitim Kurumlarının, Devlet Binalarının, Alışveriş Merkezlerinin, Hastanelerin vb tüm mekanitk tesisat işlerini yapmaya başlamıştır. Referanslara burdan ulaşabilirsiniz www.dengemuhendislik.com.tr

2014 den itibaren İnşaat Sektöründe de faaliyetlerine başlamıştır. Mekanik tesisattaki tecrübe ve bilgisini yaptığı inşaatlarla birleştirerek, enerji tüketimi düşük sorunsuz binalar yapmaktadır.

 

Denge Mühendislik Vaillant Bayiliği :

 

Adres : İstanbul cd No :109 Kat 1 Esenler İstanbul

İşkonusu : Vaillant bayileri arasında 2016 yılı dahil olmak üzere dokuz kez Türkiye Vaillant Kalite Birincisi olmaya hak kazanmışıtr. Müşteri memnuniyeti %92,8 mertebelerindedir. Aynı zamanda endüstride, imalatta sanayi doğalgazı kullanan işletmelerin gaz tesisatlarının yapımı ve buna ek olarak, bireysel ısıtma , soğutma kalorifer ve doğalgaz sistemlerinin hem projelendirmesini hemde taaahütünü gerçekleştirmektedir.

 

Denge Mühendislik Mekanik Tesisat Grubu :

 

Adres : İstanbul cd No :113 Kat 5 Esenler İstanbul

İşkonusu : Toplu konut, AVM ler, Rezidans, Okul, Kamu Binaları vb. yapıların ihtiyacı olan havalandırma, ısıtma, soğutma, yangın, sıhhı tesisat gibi tüm mekanik tesisatın proje ve taahhütünü anahtar teslim gerçekleştirmektedir.

 

Denge Mühendislik Satış Şirketi (İstanbul) :

Adres : İstanbul cd No:113 Kat 1-2 Esenler İstanbul

İşkonusu : Isıtma-soğutma ve tesisat malzemeleri, kombi, klima, kazan, güneş enerjisi sistemleri vb çok çeşitli malzemelerin taahhütçü firmalara toptan satışını gerçekleştirmektedir. Bu nedenle bir çok ürünü stoklarında hazır bulundurmaktadır.

 

 

Denge Mühendislik Satış Şirketi (Tekirdağ) :

Adres : Şinasi Kurşun Cd No 115 Çorlu Tekirdağ

İşkonusu : Isıtma-soğutma ve tesisat malzemeleri, kombi, klima, kazan, güneş enerjisi sistemleri vb çok çeşitli malzemelerin firmalara toptan satışını gerçekleştirmektedir. Bu nedenle bir çok ürünü stoklarında hazır bulundurmaktadır.

 

 

Denge Mühendislik Satış Şirketi (Tekirdağ) :

Adres : Çetin Yelmez Bulvarı No 26 Lüleburgaz Kırklareli

İşkonusu : Isıtma-soğutma ve tesisat malzemeleri, kombi, klima, kazan, güneş enerjisi sistemleri vb çok çeşitli malzemelerin firmalara toptan satışını gerçekleştirmektedir. Bu nedenle bir çok ürünü stoklarında hazır bulundurmaktadır.

 

Firmamız hakkında detaylı bilgi edinmek isterseniz www.dengemuhendislik.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.